People who bought this also bought
-
Product Code: WS3423185 Stock Available
-
Product Code: KF041146431 Stock Available
-
Product Code: KF260382803 Stock Available
-
Product Code: KF011222532 Stock Available
-
Product Code: FS3936282290 Stock Available
-
Product Code: FS2969052023 Stock Available
-
Product Code: KF012851119 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | Silver |
| For Stapling | Up to 20 sheets (80gsm) |
| Dimensions | 110x44x30mm |
| Manufacturer | The OT Group |
| Staple Size | 26/6mm |
| Weight | 165g |
Product Information
| Brand | 5 Star |
| Type | Staples |
Description
5 Starâ„¢ Staples 26/6 are made from galvanised steel wire with a chiselled point for better insertion and reduces jamming and deformation.
